poniedziałek, 16 września 2019

MONOCOLOUR / JEDEN KOLOR - PHENOMENAL US CHALLENGE 68

Taka piękna pogoda, a zdjęcia niestety w mieszkaniu.
Jestem trochę przeziębiona i M. zdecydował, że na wiatrzysko nie ma co wychodzić.
No i szybciucho, jak to u nas i zestaw i zdjęcia :)
Zdjęcia południowo niedzielne a w poniedziałek, czyli dzisiaj "wystąpię" tak w pracy.:)
Trochę czuję się za mało kolorowa, ale jakoś  tak mnie wzięło na ecru.:) czyli baaardzo jasny beż.
Może to dla Was zaskoczenie, bo przeważnie oglądacie mnie w intensywnych kolorach.


Zostawiam Was z moją propozycją monocoloru i za pół godziny zmykam do pracy :)












Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich odwiedzających i życzę spokojnego oraz dobrego tygodnia.:)

Narzutka ecru: Bon Prix
Spodnie ecru: lokalny butik
Bluzka ecru: TAIFUN
Torebka większa ecru: Orsay
Torebka mniejsza ecru: Wyszperane przez M. w Sh
Buty ecru: Produkt polski

42 komentarze:

  1. Pięknie Ci Basiu w takich jasnych kolorach:))będziesz dzisiaj najbardziej elegancką panią w pracy:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo Reniu.
      Wieczorem już przygotowuję zestaw do pracy, bo rano ciężko mi z wszystkim zdążyć :)
      Tak jak Ci powiedziałam podczas naszej ostatniej rozmowy - my ciągle w biegu.
      Pozdrawiam Cię bardzo ciepło.
      Uścisków moc posyłam.
      Miło Cię było znowu usłyszeć. :)

      Usuń
  2. Ostatnio myślałam, że się rozchoruję. Zdarzyło mi się porządnie przemarznąć, taki wiatr, a ja musiałam stać jak kołek przez godzinę i czekać... no nie ważne. Po powrocie bardzo gorąca kąpiel i w piżamę. Nie ma zmiłuj. I dziś zdrowiutka jestem. A w razie co, czosnek w domu też jest, bo to najlepszy antybiotyk.
    A gdzie Ty pracujesz, że tak elegancko się ubierasz? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aniu u mnie czosnek nie działa, to znaczy może by i podziałał, ale obecnie nie spożywam ze względów zdrowotnych, chociaż wiem, że to wspaniały antybiotyk naturalny...
      Pracuję z młodzieżą i dziećmi :) Bardzo lubię swoją pracę, tylko gardło mi wysiada... A nie krzyczę na nikogo, po prostu zmęczenie materiału i mała odporność mojego organizmu.
      Mam mnóstwo zajęć rewalidacyjnych i one szczególnie pokonują mnie głosowo.
      Moc pozdrowionek posyłam.

      Usuń
  3. Hello,
    That suits you very well. Very nice and ready for a day of work.

    Greetings, Marco

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Marco.
      Bardzo dziękuję za miły komentarz.
      Pozdrawiam Cię serdecznie.

      Usuń
  4. Witam Basiu! Należysz zdecydowanie do tych osób, którym we wszystkim jest do twarzy! Ten zestaw też rewelacyjny i do tego w ciekawym tle wykonane zdjęcia:) Chyba w poprzednim wcieleniu byłaś modelką!
    Zasyłam serdeczne pozdrowienia na cały pracowity tydzień:)
    Ps. Podobają mi się twoje paprotki:))))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ślicznie Urszulo.:)
      Tak dobrze nie jest.:) W oliwkowym kolorze wyglądam straaasznie... I w niektórych odcieniach beżów i brązów.
      Kochana, ja i modelka? Urszulo droga, nigdy nie wiem, co zrobić z rękoma, jak ustawić nogi, ach szkoda słów...
      Po małym remoncie naszego "salonu" znalazłam dla paprotek miejsce i oby im służyło :)
      Pozdrawiam Cię ciepło. Buziaki!

      Usuń
    2. No, coś Ty! Ja to nie wiem, jak się ustawiać, dlatego najczęściej nie ma mnie na zdjęciach. U Ciebie jest pięknie!
      Buziaczki:))))

      Usuń
  5. Pięknie i elegancko się kochana prezentujesz🤗
    Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia, tygodnia całego❤️😄🌞🌻
    Zdroweczka życzę 🤗

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Morgano, dziękuję ślicznie.:)
      Nie potrafię wejść na Twój blog :(
      Usunęłaś go? Mam nadzieję, że nie...
      Moc pozdrowień posyłam i zdrowia także Ci życzę.

      Usuń
  6. Stylizacja przepiękna, idealnie Ci w takich kolorach Basiu. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo Dorotko.:)
      Może to nie do końca mój kolor, ale czasem się przełamię :)
      Pozdrawiam Cię mocno!

      Usuń
  7. Basiuuuuu, wyglądasz zjawiskowo, promiennie. Nieco przeziębiona, a kurcze wyglądasz jak królowa. Ty to masz styl, piękną buzię i to coś w oczach i uśmiechu. Mnie zdjęcia się podobają, domowe, a widzę uroczy, megastycznie przytulny wystrój. Dobry pomysł miał mąż, dba o Ciebie, bardzo dobry mąż. :) Pozdrawiam, miłego dnia. <3

    Ps. To do przeziębienia;

    Znikaj i nie wracaj, WON!

    To do Basi:

    Jesteś skarbem! <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochana Agnieszko, Twoje komentarze są zawsze takie miłe :)
      Dziękuję bardzo.:)
      Dzisiaj wyglądam okropnie, jutro już chyba pojedziemy do mojej pani doktor, bo tracę zupełnie głos... I jestem bardzo osłabiona...

      Nasz "salon" jest po małym remoncie. Miło mi, że Ci się podoba ten kącik. Na komodzie stoi także zdjęcie ślubne mojej Ani. A półeczka nade mną, kiedyś o niej napiszę, to tylko mała cześć moich pamiątek z różnych wakacji.:
      Dziękuję za troskę i jeszcze raz za miłe słowa.
      Moc buziaków posyłam!!!

      Usuń
  8. Witaj Basiu.
    Oooo, jestem pod wrażeniem.
    Pozdrawiam i zapraszam.
    Michał

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Michale.
      Miło mi, dziękuję...
      To taka nasza zabawa, ale faktycznie tak się odziewam do pracy.:)
      Moc pozdrowień.

      Usuń
  9. Basieńko, przepięknie wyglądasz w tej stylizacji a ta torebka to prawdziwe cudo. Życzę dużo zdrowia kochana Basieńko :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje ślicznie Krysiu. Taki zestaw przygotowałam do pracy, no i pasował do wyzwania :)
      Niestety czuję się coraz gorzej, jutro już jedziemy do pani doktor, bo zupełnie tracę głos...
      Pozdrawiam Cię cieplutko. Buziaki!

      Usuń
  10. Pięknie Ci w takich jasnych, spokojnych kolorach. Tak świeżo i odmładzająco. Super 👍 całość... zdrówka życzę kochana Basiu, dbaj o siebie, czekam na telefon, buziaki 💋, ściskam...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Basiu, dziękuję :) Do końca to nie moje kolory, ale czasem po nie sięgam.:)
      Z głosem u mnie coraz gorzej, jutro jedziemy do pani doktor, bo syropki nie działają. :(
      Pozdrawiam Cię Basieńko. Moc buziaków!!!

      Usuń
  11. Pięknie wyglądasz super zdjęcia

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo Agnieszko.:)
      Pozdrawiam Cię serdecznie.

      Usuń
  12. Basiu, szczęka mi opadła widząc tak piękną i olśniewającą kobietę. Kocham Cię, za Twoją nienaganną stylizację. Jest cudowna. Mam nadzieję, że przeziębienie szybko sobie pójdzie, gdzie pieprz rośnie. Ale z drugiej strony obecnie pogoda jest taka, że nie wiadomo jak się ubrać. Mam tylko nadzieję, że w sobotę będzie w miarę znośnie, bo akurat mam bieg po Wadowicach, a nie uśmiecha mi się biegać w deszczu. Ściskam Cię ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Karolinko, rumienię się...
      Dziękuję za miłe słowa.:)
      Niestety przeziębienie się utrzymuje. Jutro już jedziemy do mojej pani doktor, bo ledwo zipię. Nie chciałam iść na L-4, więc zwlekałam...
      Życzę Ci, by w sobotę pogoda dopisała. Oczywiście podziwiam Cię i trzymam kciuki :)
      Moc uścisków!!!

      Usuń
  13. Witaj we wspólnej niedoli, Basiu :) Ja też uwięziona jestem w domu z powodu przeziębienia, ale odwiedziłam lekarza i nie jest źle. Po Tobie, piękna, nie widać, że odczuwasz jakieś dolegliwości. Jesteś, jak zwykle promienna, nie potrzebny Ci, jak widać kolor. Ten beż, ecru, to tylko tło, na podstawie którego bardziej wyeksponowana jest elegancja. Piękna stylizacja. Zdrowia, Basiu :)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Droga Tereso, ja niestety chodzę nadal do pracy.
      Jutro jednak jedziemy do mojej pani doktor, bo nic nie przechodzi.
      Tereso, zdjęcia kłamią :) Niczego nie retuszuję, ale moim zdaniem, wyglądam nieciekawie... Dziękuję za miłe słowa.
      Tobie także życzę zdrowia.
      Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

      Usuń
  14. O jak pięknie, Basiu <3 taki kremowy total look ma w sobie wiele niewymuszonej elegancji :) Cudownie Ci w takim kolorze. Ja też przeziębiona. Życzę zdrówka :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ślicznie. Zaplanowałam zestaw do pracy, no i przy okazji pasował na temat wyzwania.:)
      Niestety u mnie jest gorzej. Zwlekałam, ale jutro już jedziemy do pani doktor.
      Życzę Ci także zdrowia.
      Buziaki!!!

      Usuń
  15. Basiu jaka jesteś elegancka, jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ślicznie :). Miło mi, że tak uważasz.
      Pozdrawiam Cię ciepło!

      Usuń
  16. piękna stylizacja i cudowny uśmiech ;) pasuje ci ten kolor ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za miły komentarz.:)
      Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

      Usuń
  17. Choć siebie widzę lepiej w ciemniejszych barwach i kolorach to stwierdzam, że Tobie w jasnym beżu bardzo ładnie :) Śliczna stylizacja i zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję pięknie.
      Nie do końca to moja paleta kolorów, ale akurat tak wyszło.:)
      Moc pozdrowionek i buziaków!!!

      Usuń
  18. Wiatrzysko, zdjęcia w domu a i tak wyszło pięknie 🙂 Total look jak się patrzy, a jaka torebka śliczna 🙂 Zdrówka życzę 🙂

    OdpowiedzUsuń
  19. COOOOOO??????? Tak wystąpiłaś w pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież to jest jakaś niewiarygodnie wyjściowa, elegancja stylizacja !!!!! Cudownie, ja też zawsze uważam, że do pracy trzeba się ubrać pięknie, bo obcuje się z innymi ludźmi i trzeba ich uszanować, ALe Ty Kochana przebiłaś nas wszystkie :) ))))
    Jestem zachwycona :) ))))
    Kisses - Margot :) )))

    OdpowiedzUsuń
  20. No i fajnie wyszło. Wyglądasz pięknie i bardzo elegancko. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  21. Basiu, wyglądasz wspaniale, jak zawsze, tak promiennie! :) Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  22. cudowny zestaw! Wyglądasz w nim obłędnie

    OdpowiedzUsuń
  23. Przepięknie Basiu!!! Te koronki na torebce i bluzce są przeurocze!!!
    Wspaniały, delikatny zestaw stworzyłaś:))
    I jeszcze raz gratuluję!!!
    Buziaki kochana!!!
    Moc zdrowia dla Was!!!

    OdpowiedzUsuń
  24. Może małokolorowo ale nie można nic temu zestawowi zarzucić. Wręcz przeciwnie. Świetnie wyglądasz.

    OdpowiedzUsuń